Inwestycje

Inwestycja Browarna

WSP Nieruchomości Sp. z o.o. rozpoczęła nową inwestycję „Browarna”, która mieści się w ścisłym centrum Łukowa. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na rok 2015.

Przedsięwzięcie obejmuje wybudowanie w stanie deweloperskim dwóch budynków usługowo-mieszkalnych o łącznej powierzchni 2514,13 m², w których już dziś oferujemy Państwu zakup (ewentualnie długoterminowy wynajem) lokali biurowych oraz powierzchni mieszkalnych. Oba budynki zostały tak zaprojektowane, aby stanowiły całość pod kątem wizualnym i funkcjonalnym, co z pewnością sprawi, że będą przykuwały uwagę swoim wyglądem i uatrakcyjnią tę część miasta.

Realizowane przez nas projekty są budowane w technologii tradycyjnej oraz szkieletu żelbetowego przy wykorzystaniu sprawdzonych materiałów posiadających niezbędne atesty i certyfikaty.

Niewątpliwym walorem inwestycji jest bardzo atrakcyjna lokalizacja w ścisłym centrum Łukowa, w bliskiej odległości od jednego z głównych skrzyżowań – ul. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego i ul. Międzyrzeckiej, a także w bezpośrednie sąsiedztwo rzeki Krzny oraz zmodernizowanego parku miejskiego.

inwestycja-browarna

Przejdź do strony inwestycji Browarna

Przejdź do strony inwestycji Browarna 2

WSP Nieruchomości Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż wygląd końcowy realizowanych budynków w ramach inwestycji Browarna oraz Browarna 2 może nieznacznie różnić się od przedstawionych wizualizacji

Inwestycja Wiatraki

W roku 2012 zakończona została inwestycja Wiatraki. Spółka wybudowała dwa budynki mieszkalne w zabudowie szeregowej, po 5 segmentów każdy. Całość tworzy kameralne zamknięte osiedle zlokalizowane wśród zieleni w cichej spokojnej okolicy.

inwestycja-wiatraki

Przejdź do strony inwestycji Wiatraki

Ostatnio Dodane Lokale